E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Luca

Etiketim: Luca

“Barbon je ti, ne nuk pastrojmë paratë e shefit…”, fermerët i...

Gjergj Luca, i konsideruar si një nga oligarkët e preferuar të qeverisjes së Edi Ramës, një ditë më parë nuk nguroi që ti konsideronte...

Vra*ja e kryekamarierit në Elbasan, merret në pyetje Gjergj Luca

Një ditë pasi ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë, Fax News ka mësuar deteje për vrasjen e kryekamariarit në kompleks “Rozafa”...

Incidenti/ Rama merr në mbrojtje Gjergj Lucën: Është krijues i madh

Kryeministri Edi Rama ka marrë në mbrojtje biznesmenin Gjergj Luca, i cili u përfshi në një konflikt me ish-deputetin e PD-së, Luçiano Boçi.Rama është...

Sherri në Elbasan, Boçi: Gjergj Luca më tha se do të...

Kandidati i Partisë Demokratike për Elbasanin Luçiano Boçi është përplasur paraditen e së enjtes fizikisht me biznesmenin Gjergj Luca. Në një bisedë me Jonida...

Sherri i Boçit me biznesmenin, shoqërohen tre dëshmitarë në Elbasan

Policia shoqëron tre persona të cilët kanë qenë dëshmitarë gjatë konfliktit mes Luçiano Boçit, kandidat për deputeti i Partisë Demokratike në Elbasan me biznesmenin...

Përplasja në Elbasan mes Boçit dhe biznesmenit, Dash Shehi: E kisha...

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka reaguar pas përplasjes sot në Elbasan mes ish-deputetit Luçiano Boçi dhe biznesmenit Gjergj Luca. Kandidati për deputet në...

Pasi sulmoi fizikisht ish-deputetin, Luca fyen edhe gazetaren

Biznesmeni Gjergj Luca u përfshi sot në një konflikt me kandidatin për deputet të PD në Qarkun e Elbasanit, Luçiano Boçi.Ish-deputeti Boçi deklaroi se...

“Gjergj Luca, oligark i Ramës”, Bardhi: Agresioni ndaj Boçit, dëshmi e...

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në Elbasan, Gazment Bardhi, ka reaguar pas incidentit, ku Luçiano Boçi u përplas fizikisht me biznesmenin Gjergj Luca.Bardhi ka...

Pas fotos së Ramës në murin e resortit, Gjergj Luca zbulon...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar biznesmenin Gjergj Luca, i cili në bizneset e tij vendos në fasadë diktatorin Fidel Kastro dhe Ce Guevarën, të...

Të Fundit