E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Lavrov

Etiketim: Lavrov

Rama-Lavrov, ironia e gazetarit: Si ka mundësi që “i gjati” nuk...

Opinionisti Erl Kodra ka reaguar lidhur me deklaratat e bëra në konferencën për mediat mes Kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Jashtëm rus, Sergey...

Nga Kosova te telefonatat e munguara/ Rama-Lavrov batuta dhe “përplasje”: Rusia...

Kosova ishte një nga çështjet që Kryeministri Edi Rama, me cilësinë e kreut të Presidencës së OSBE-së, ka diskutuar me ministrin e Jashtëm rus,...

Kremlini akuza NATO-s dhe BE për nxitje të tensioneve/ Rama e...

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov ka akuzuar NATO-n dhe Evropën se po nxit tensione në kontinent, teksa i ka bërë thirrje liderëve botërorë...
WhatsApp DENONCO