E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Lacio

Etiketim: Lacio

Igli Tare “çmendet” pas mbrojtësit shqiptar, ka gati 25 milionë euro

Lacio po përjeton një sezon fantastik në Serinë A, ku momentalisht është një nga favoritët për të fituar kampionatin. Për të ruajtur këtë vazhdimësi impresionuese,...

Vazhdon ëndrra e Lacios, mposht Bologna-n dhe merr kryesimin e Serisë...

Lazio e Simone Inzaghit është e papërmbajtshme! Skuadra bardhekaltër, ka mundur me rezultatin 2-0 në shtëpi Bolognan. Kanë mjaftuar vetëm 3 minuta që Lacio të...

Lacio-Bologna, publikohen formacionet zyrtare

Luhet në orën 15:00, ndeshja mes Lacios dhe Bolognas, e vlefshme për javën e 26-të të Serisë A. Një mundësi e shkëlqyer kjo e kryeqytetasve...

Seria A/ Lacio luan ndaj Bolognas për kreun, Napoli sfidon Torinon...

Ditën e sotme luhen tre ndeshje të vlefshme për raundin e 26-të të Serisë A. Ndeshja e parë do të jetë ajo mes Lacios dhe...

Seria A/ Lacio fiton ndaj Genoas, vihet sërish në ndjekje të...

Lacio ka arritur të marrë një fitore 2-3 në transfertë kundër Genoas, në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të të Serisë A. Kryeqytetasit, e...

Tifozja e flaktë feston me foto provokuese fitoren e Lacios

Lacio ka arritur të marrë një fitore të madhe me përmbysje ndaj Interit, mbrëmjen e djeshme dhe i ka rrëmbyer zikaltërve vendin e dytë....

Betejë për titull në Serinë A, Lacio pret në “Olimpico” Interin

Sonte në orën 20:45, Lacio pret në “Stadio Olimpico” kryesuesit e Interit, ndeshje kjo e vlefshme për raundin e 24-t të Serisë A. Një ndeshje...

Supersfida Lacio-Inter, Federata në Itali cakton arbitrin e ndeshjes

Gianluca Rocchi do të jetë njeriu i cili do të vendosë drejtësi në sfidën mes Lazios dhe Interit, e cila luhet ditën e diel. Një...

Prishet qetësia te Lacio, ylli i mesfushës do ti nënshtrohet operacionit

Kapiteni i Lacios, Senad Luliç, pritet t’i nënshtrohet operacionit në këmbën e majtë dhe do të qëndrojë jashtë fushave për më shumë se një...

Lacio nuk arrin të përfitojë, frenohet nga Verona

Sfida e mbrëmjes së djeshme mes Lacios dhe Veronës u mbyll në barazim pa gola. Në “Olimpico” u vunë përballë dy nga skuadrat më në...

Seria A/ Duel shqiptarësh, Kumbulla e Rrahmani përballen ndaj Lacios së...

Mbrëmjen e sotme ora 20:45, Lacio luan kundër Veronës në “Olimpico”, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 22-të të Serisë A. Skuadra e Somone...

Seria A/ Milani “ngec” ndaj Veronës, Lacio bëhet e papërballueshme

Pas tre fitoreve radhazi në kampionat, Milani është ndalur në një barazim 1-1 kundër Veronës në “San Siro”. Skuadra e Rrahmanit kaloi e para në...

Zyrtare/ Berisha largohet nga Lacio, do të luajë në Bundesligë

Valon Berisha largohet nga Lacio për tu bashkuar me Fortuna Dusseldorf, në Bundesligën gjermane. Klubi gjerman, ka konfirmuar që ish-lojtari i Salzburgut, do të luajë...
WhatsApp DENONCO