E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Kursime

Etiketim: kursime

Korçarët ia kalojnë edhe gjirokastritëve, ja sa para kursyen

Trendi në rritje i depozitave bankare ka vijuar edhe në tre mujorin e dytë të vitit 2020. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë, bëjnë të...

Vogëlushja shqiptare në Itali: Kursimet, për bashkëmoshatarët e prekur nga tërmeti

Situata katastrofike e vendit, që erdhi si rrjedhojë e tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit, ka prekur edhe zemrën e një 7-vjeçare. Semona duket...

Ekonomia shqiptare në rënie për herë të parë që nga vitet...

Ajo që thuhet nën zë nga bankierët, bizneset, ekspertët e kursit të këmbimit, apo dhe individët, se nuk ka lekë në qarkullim edhe pse...

Mbyllja e basteve dhe kazinove, qeveria bën bilancin/ Ja sa milionë...

Qeveria ka bërë publik një bilanc lidhur me paratë që iu janë kursyer shqiptarëve pas mbylljes së kazinove elektronike dhe pikave të basteve sportive. Zëdhënësja...
WhatsApp DENONCO