E hënë, Shtator 20, 2021
Etiketimet Kukesi boldnew shost domain

Etiketim: kukesi boldnew shost domain

Zëri i Amerikës: Kukësi, mes varfërisë dhe emigracionit

Lavdrim Shehu dhe Rifat Demalija janë dy veprimtarë të shoqërisë civile në Qarkun e Kukësit, të cilët kanë ngritur “Qendrën për Progres Rinor”. Prej disa...
WhatsApp DENONCO