E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Koronavirusi boldnews hsot domain

Etiketim: koronavirusi boldnews hsot domain

9 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri

Edhe në 24 orët e fundit numri i humbjeve të jetëve nga koronavirusi në Shqipëri ka qenë nëntë, po aq sa një ditë më...

Koronavirusi/ 14 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit në...

Situata e koroanvirusit në Shqipëri vijon të mbetet e rënduar. Siaps Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit me gjithë përpjekjet e stafit mjekësor,...

Koronavirusi/ 15 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri

Humbjet e jetëve nga koronavirusi në Shqipëri vijojnë të mbeten të larta. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit me gjithë përpjekjet e...

Përse vdesin shqiptarët nga koronavirusi?

Nga Erion Dasho Gjermania sot ka 140 mijë raste aktive me COVID, ose 167 raste për 100 mijë banorë. Shqipëria me popullsi 30 herë më...

Koronavirusi në M.Veriut/ 21 viktima dhe 284 të infektuar në 24...

Maqedonia e Veriut nuk po kalon një situatë të lehtë sa i takon pandemisë COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 21 viktima...

Nuk ka qetësi, rriten sërish të infektuarit/ 681 raste të prekur...

Dita e premte ka sjellë sërish një rritje të personave të prekur nga koronavirusi si dhe humbjeve të jetëve. Siaps Ministrisë së Shëndetësisë në 24...

Koronavirusi/ A rrezikon Shqipëria të mbyllet sërish? Ja si përgjigjet Manastirliu

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka folur për situatën e pandemisë në Shqipëri. E ftuar në ‘Opinion’ Manastirliu ka theksuar se sot të gjithë...

Koronavirusi/ Spitalet në këtë shtet po shkojnë drejt kolapsit

Sistemet shëndetësore në shumicën e qyteteve më të mëdha të Brazilit janë afër kolapsit për shkak të rasteve Covid-19, paralajmëron instituti kryesor shëndetësor. Më shumë...

Këto gjëra nuk do të jenë kurrë të njëjta pas koronavirusit

Shkrimtari italian Stefano Masini i drejtohet Alesandros, një fëmije të lindur ditën e shpërthimit të pandemisë së koronavirusit në Itali. Por cilën botë do...

Koronavirusi/ 17 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri

Situata e koronavirusit në Shqipëri vijon të mbetet e rëndë, për shkak të shifrave të larta të infektimeve dhe vdekjeve që raportohen çdo ditë. Sipas...

Koronavirusi/ Ulen ndjeshëm testimet, 683 të infektuar në 24 orët e...

Edhe pse në 24 orët e fundit janë ulur ndjeshëm testimet në Shqipëri, sërish numri i infektimeve vijon të mbetet i lartë. Sipas Minsitrisë së...

‘A ka vdekur apo është gjallë?’/ Pesë ditë pa lajm për...

E ka mbytur dhimbja. Askush nga personeli mjekësor nuk e informon. I ardhur nga Berati në Tiranë, prej 5 ditësh ai ka shtruar të...

Koronavirusi/ Erion Dasho: Vdekjet po fshihen, Shqipëria i vetmi vend me...

Në një intervistë për RTV Ora, mjeku Erion Dasho u shpreh se nëse do të rriteshin testimet, numri i të infektuarve ditorë do të...
WhatsApp DENONCO