E dielë, Qershor 13, 2021
Etiketimet Koronavirusi boldnew shsot domain

Etiketim: koronavirusi boldnew shsot domain

Asnjë viktimë/ 12 të infektuar në 24 orët e fundit në...

Situata e pandemisë në vendin tonë vijon të mbetet e qendrueshme, ndërsa në 24 orët e fundit nuk ka patur asnjë viktimë. Siaps Ministrisë së...

Asnjë viktimë/ Rritet numri i rasteve me Covid në 24 orët...

Situata e pandemisë në Shqipëri prej disa javësh është normalizuar. Gjatë ditës së sotme nuk ka patur asnjë humbje jete, ndërkohë që është rritur...

Asnjë viktimë/ 5 raste të reja me koronavirus në Shqipëri në...

Situata e pandemisë në Shqipëri prej disa javësh është e qendrueshme, ndërsa prej disa ditësh nuk ka asnjë viktimë. Siaps Ministrisë së Shëndetësisë në 24...

E rëndë/ E moshuara ndërron jetë nga koronavirusi në shtëpi, macet...

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Spanjë. Policia vendase ka zbuluar trupin e dekompozuar të një gruaje, e cila thuhet se ishte ngrënë...

Asnjë humbje jete/ 9 të infektuar nga Covid në 24 orët...

Situata e pandemis në Shqipëri vijon të jetë e qendrueshme, ku për të tretën ditë radhazi nuk ka asnjë humbje jete, si dhe numri...

Koronavirusi në Itali/ 59 viktima dhe 1968 raste të reja në...

Autoritetet shëndetësore në Itali kanë publikuar të dhënat e fundit të infektimeve dhe fataliteteve nga COVID-19, për 24 orët e fundit. Në njoftimin zyrtar, saktësohet...

Origjina e koronavirusit: Fauci: Nuk do ta mësojmë kurrë nga erdhi

“Ne kurrë nuk do e mësojmë origjinën e saktë e virusit”. Kështu është shprehur për medait epidemiologu i njohur amerikan Anthony Fauci. Ky i fundit...

Koronavirusi/ Asnjë viktimë! 14 të infektuar në 24 orët e fundit...

Situata e pandemisë në Shqipëri vijon të jetë e qendrueshme, ku edhe gjatë ditës së sotme nuk pati asnjë viktimë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në...

Koronavirusi/ Për të dytën ditë radhazi asnjë viktimë në Shqipëri, 20...

Për të dytën ditë radhazi në Shqipëri nuk është shënuar asnjë viktimë nga koronavirusi. Sipas Ministrisë së Shëndtësisë në 24 orët e fundit janë kryer...

Koronavirusi/ Një viktimë dhe 6 të infektuar në 24 orët e...

Për herë të parë pas pothuajse një viti në Shqipëri është shënuar një numër mjaft i ulët të infektuarish me koronavirus. Siaps Ministrisë së Shëndetësisë...

‘Mbi 115 mijë personel mjekësor kanë ndërruar jetë nga virusi në...

Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetit, Tedros Adhanom Ghebreyesus, në një deklaratë për mediat, është ndalur në dy shqetësime që lidhen drejtpërsëdrejti me COVID-19. Ai...

Amerikanët: Tre studiues në Wuhan të Kinës u infektuan me Covid...

Tre studiues nga Instituti i Virologjisë në Uuhan të Kinës u sëmurën mjaft në nëntor 2019 teksa kërkuan kujdes spitalor, sipas një raporti të...

Paralajmërim i ri për koronavirusin, vjen nga qentë

Nëse konfirmohet se virusi ishte shkaku i sëmundjes së tyre, atëherë ai do të jetë koronavirusi i tetë që do të zbulohet dhe koronavirusi...
WhatsApp DENONCO