E dielë, Shkurt 23, 2020
Etiketimet Kokaine

Etiketim: kokaine

1.3 ton kokainë mes bananeve, ‘koka’ ishin dy vëllezërit shqiptarë/EMRAT

Zbardhen detaje të reja nga droga e kapur në Maqedoni. 1.3 kg kokaninë e kapur në një maune, kaloi përmes Shqwipërisë. Ndërkohë mësohen emrat...

Magazina e drogës në Maqedoni/ Sekuestrohet 1.3 ton drogë, 3 në...

Një sasi prej 1.3 ton kokainë raportohet se është sekuestruar nga një operacion në Maqedoninë e Veriut. Sipas raportimeve paraprake të mediave vendase, lënda narkotike...

Trafikoi nga Amerika e Jugut 120 mln euro kokainë, arrestohet...

Policia italiane e Pordenones ka arrestuar një narkotrafikant shqiptar mbi të cilin rëndonte urdhri i arrestit europian për trafik ndërkombëtar të 120 kg kokainë...

Policia italiane sekuestron 400 kilogramë kokainë

Policia italiane njoftoi sot se ka sekuestruar 400 kilogramë kokainë të dërguar në Siçili nga karteli famëkeq i drogës meksikane “Sinaloa”. “Droga, tepër e pastër,...

Trafik kokaine Ekuador-Gjermani, ja pse OFL kërkon burimin e pasurisë për...

Operacionit Forca e Ligjit (OFL) njoftoi sot se i ka dorëzuar formularët e vetëdeklarimit 3 shtetasve, mes të cilëve edhe dy të afërmve Emiljano...

Itali/ Arrestohen 4 shqiptarë, zyrtarisht bletërritës por fshihnin “mjaltin e bardhë”

Policia italiane ka asgjesuar në Massa Carrara një bandë me 6 persona, 4 shqiptarë dhe dy italianë, të akuzuar si një bandë e strukturuar...

Nga orët “Rolex: tek diamantet, arrestohen tre ‘skifterët’ shqiptarë

Tre shqiptarë, dy djem dhe një vajzë, janë vënë në prangat e policisë italiane për shkak se akuzohen për grabitje të shumta të kryera. Sipas...

Efektivja e Policisë shqiptare kapet me kokainë në Itali/ Publikohen pamjet...

Një efektive e policisë shqiptare është arrestuar nga karabinierët në Itali, pasi në makinën me të cilën lëvizte është gjetur kokainë, raportojnë këtë të...

Sekuestrohet mbi 1 ton kokainë në Athinë

Më shumë se një ton kokainë u zbulua dhe u sekuestrua në Athinë, raportuan këtë të shtunë mediat helene. Policia ka bërë arrestimet e para...

Ish-futbollisti i njohur ekstradohet në SHBA, akuzohet për transport kokaine me...

Ish-mesfushori i Southamptonit, Jhon Viafara, është ekstraduar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nga Kolumbia, për t’u përballur me akuzat për trafikim droge. 41-vjeçari, i...

Video duke konsumuar kokainë/ Zbardhet dëshmia në SPAK, ja çfarë tha...

Zbardhet dëshmia e kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla për rreth një orë para prokurorëve të SPAK, lidhur me videon ku PD pretendon sa ai...

Detajet e aksionit/ Sekuestrimi i 330 kg kokainë nga Brazili, kush...

Përditësuar/ Detaje të reja zbardhen nga aksioni në Itali, që çoi në sekuestrimin e një sasi prej rreth 330 kg kokainë dhe një shqiptar...

Shpërndante kokainë te Fresku, arrestohet

Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet se shpërndante lëndë narkotike. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Kombinimi”,...
WhatsApp DENONCO