E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Klodiana Çelo

Etiketim: Klodiana Çelo

“E bukur dhe tmerrësisht e zgjuar”, media greke: “Gruaja merimangë”, ja...

Mediat greke kanë publikuar detaje të reja lidhur me shqiptaren Klodiana Çelo, e cila qëlloi me armë zjarri babanë e vajzës së saj. Klodiana...

Lidhje jashtëmartesore e shantazhe/ Historia e dashurisë së modeles shqiptare me...

Historia e dashurisë mes modeles dhe artistes shqiptare në Greqi Klodiana Çelo dhe mjekut okulist grek Jorgo Neo, gati sa nuk përfundoi në tragjedi...

Klodiana Çelo akuzon ish-partnerin grek: Ka abuzuar me vajzën tonë

Mediat greke kanë zbardhur të tjera detaje për shqiptaren në Greqi Klodiana Çelo, 49 vjeçe, e cila dy ditë më parë qëlloi me armë...

Intervista e mjekut grek: Klodiana më ka marrë 100 mijë euro

Mjeku okulist grek, Jorgos Neos është duke luftuar për jetën në një spital të Athinës. Ai u qëllua me katër plumba në bark nga...

Të Fundit