E entje, Gusht 13, 2020
Etiketimet Kim mehmeti

Etiketim: kim mehmeti

Kim Mehmeti: Beogradi urdhëron, Tirana arreston?!

Publicisti Kim Mehmeti ka reaguar me një shënim në rrjetet sociale pas lajmit të arrestimit të ish ushtarit të UCK nga policia shqiptare. "Lexova diku...

Kim Mehmeti: Falë SPAK, të vdekurit jo vetëm që votojnë, por...

Në ‘Këndin e Kimit’, analisti Kim Mehmeti, ka analizuar në SYRI TV, ngjarjet më të fundit në Shqipëri. Ai thotë se Shqipëria u bë vendi...

Kim Mehmeti: Opozita parlamentare në Shqipëri, mjerim politik

Publicisti i njohur, Kim Mehmeti, e ka cilësuar si mjerim politik atë që quhet "opozita" parlamentare në Shqipëri. Duke iu pvrgjigjur pyetjeve në rrjetet sociale,...

Kim Mehmeti: Parlamenti si pazar grash, Piktori ka vendosur të kemi...

Analisti Kim Mehmeti, në programin e tij Këndi i Kimit në SYRI TV, komentoi zhvillimet në Shqipëri. “Në Shqipëri vazhdon tragjedia e vrasjes së njerëzve...

25 vite pas gjenocidit të Strebenicës, vrasësit trajtohen si heronj

Nga Kim Mehmeti. Ushtarët serbë vranë 8000 burra e djem boshnjakë, edhe atë duke i marrë nga duart e ushtarakëve evropianë, që kishin ardhur t’i...

Debati për Camajn dhe Koliqin/ Kim Mehmeti: Nuk ka shqiptarë të...

Analisti dhe shkrimtari Kim Mehmeti, në programin e tij ‘Këndi i Kimit’ në SYRI TV, komentoi edhe akuzat dhe debatin që po bëhet për...

Arsimi në Shqipëri/ Apeli i Kim Mehmetit: Mjaft doktoruam, le të...

Protestat e maturantëve dhe problemet që ka sistemi arsimor në Shqipëri ishin tema të cilën komentoi puntatën e sotme nlë "Këndi i Kimit", në...

Kim Mehmeti: Sa më shumë u lëpihemi të huajve, aq më...

Publicisti Kim Mehmeti ka thumbuar politikanët shqiptarë për atë që e quan lëpirje ndaj të huajve. Mehmeti shkruan se sa më shumë u lëpihemi të...

Kim Mehmeti: Kini kujdes, Thaçi mund të nxisë edhe ndonjë konflikt...

Publicisti Kim Mehmeti paralajmëron se Presidenti Hashim Thaçi mund të nxisë konflikt ndërshqiptarë. “Keni kujdes sepse tani, kur më në fund ia doli ta rrëzojë...

‘Shqipëritë’ tona ishin dhe mbetën vende ku, o rrënohet e kaluara,...

Nga Kim Mehmeti Trekëndëshi Tiranë-Prishtinë-Shkup ka disa muaj që i ka rrugët e mbyllura, sepse janë lëshuar tratë që ndajnë kufijtë shqiptaro-shqiptarë. Pra kanë kaluar...

Kim Mehmeti: Mos lejoni të na mbajnë të lidhur si zagarë

Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti ka reaguar me një shënim në rrjetet sociale ndaj sjelljes së qeverisë në Maqedoni, që sipas tij, po mendon...

Pas vendimit të Kushtetueses, Kim Mehmeti: Kosova iu dorëzua zhvatësve të...

Publicisti Kim Mehmeti ka reaguar ashpër pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese në Kosovë, e cila i hap rrugën krijimit të Qeverisë së re me...

Kim Mehmeti: Shqiptarë pastroni vendin nga qelbësirat e Rilindjes, nuk ju...

Publicisti Kim Mehmeti u është drejtuar me një mesazh të fortë shqiptarëve për të pastruar vendin nga "qelbësirat" e Rilindjes. Mehmeti shkruan se nuk e...
WhatsApp DENONCO