E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Kategoria e parë

Etiketim: kategoria e parë

Superiorja dhe e Para në fushë edhe sot, 5 përballje të...

Finalet në Superiore dhe Kategorinë e Parë nuk kanë fund dhe sot do të zhvillohen të tjera, duke nisur prej orës 13:00. Apolonia do...

Kategoria e Parë/ Dinamo triumfon në derbi, Korabi befason Burrelin. Të...

Janë mbyllur 6 ndeshje të vlefshme për javën e 15-të të Kategorisë së Parë. Dinamo ka triumfuar me rezultatin 3-0 në derbi ndaj Partizanit...

Kategoria e Parë/ Korabi befason Besëlidhjen, Erzeni i jep leksion Partizanit...

Festojnë Korabi dhe Erzeni, skuadra që kanë triumfuar jashtë fushe dhe përforcojnë pozitat e tyre në klasifikim. Dibranët mposhtën Besëlidhjen në fund, me një...

Kategoria e Parë/ Dinamo dorëzon kreun, Egnatia nuk ndalet në Grupin...

Dinamo lëshon kreun në grupin A, kurse Egantia nuk di të ndalet në grupin B. Blutë e kryeqytetit u mposhtën nga Vora në minutat...

Kategoria e Parë/ Fiton Dinamo, Pogradeci dhe Egnatia nuk falin. Ja...

Ditën e sotme janë luajtur 6 ndeshje të Kategorisë e Parë, të vlefshme për javën e 13-të. Dinamo ka mposhtur minimalisht Veleçikun, falë golit të...

Java e 13-të e Kategorisë së Parë/ Dinamo sot në fushë,...

Sot starton java e 13-të e Kategorisë së Parë teksa në program janë ndeshje mjaft interesante. Bie në sy dueli Burreli-Besëlidhja. Po në Grupin...

Kategoria e Parë/ Java e 13-të rezervon përballje interesante, Burreli e...

Gara mjaft interesante edhe në Kategorinë e Parë, aty ku në grupin A Dinamo dhe Burreli po luftojnë për vendin e parë. Në grupin B...

Kategoria e Parë/ Mbyllen 6-të sfidat e ditës, mësoni rezultatet

Tomori dhe Besa kanë triumfuar ditën e sotme dhe i janë afruar me pesë pikë diferencë Egnatias kryesuese, që sot barazoi pa gola me...

Kategoria e Parë/ Sot luhet java e 12-të, beteja të forta...

Përveç Kategorisë Superiore, sot në fushë zbret edhe Kategoria e Parë teksa rezervohen ndeshje interesante. Në grupin A, Vora, që ka treguar se është...

Kategoria e Parë/ 11 gola në 4 ndeshje, mësoni rezultatet e...

Është mbyllur java e 11-të e Kategorisë së Parë, teksa në program për ditën e sotme ishin 4 sfida. Kryendeshja mes Pogradecit dhe Besës në...

Kategoria e Parë/ Ja katër sfidat që do të luhen ditën...

Do të luhen ditën e sotme 4 ndeshje në Kategorinë e Parë të vlefshme për javën e 11-të në këtë kampionat. Padyshim vëmendjen e tërheq...

Kategoria e Parë/ Egnatia shkëputet në krye, Besëlidhja “ngec” ndaj Partizanit...

Egnatia fluturon në Lushnje, kurse Besëlidhja ngeci në shtëpi me Partizanin B. Rrogozhinasit triumfuan me rezultatin 0-3 kundër skuadrës së Ilir Gjylës. Një duel i...

Kategoria e Parë/ Java e 11-të u shty për shkak të...

Pjesa më e madhe e takimeve të javës së 11-të në Kategorinë e Parë u shtynë për shkak të kushteve të rënduara atmosferike. Takimi i...
WhatsApp DENONCO