E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Kate mos

Etiketim: kate mos

“Kate Moss mund të thithte 2-3 gramë kokainë dhe të pinte...

Ish-mbretëresha e pasarelave Kate Moss mund të thithte 2-3 gramë kokainë dhe të pinte gjysmë litri vodka brenda një mbrëmjeje, shkruajnë mediat e huaja.Gjatë...

Të Fundit