E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Jul deda

Etiketim: jul deda

Nga dhalla tek byreku, do të habiteni cilat ushqime nuk konsumojnë...

VIP-at nuk kanë shumë ndryshim nga ne, përveç famës, edhe ata nuk i konsumojnë disa ushqime për arsye të ndryshme ashtu si edhe ne....

Komediani i njohur ironizon Veliajn/ Çerro nuk ke bërë asgjë, shtiru...

Komediani i njohur Julian Deda ka ironizuar përmes rrjeteve sociale Erjon Veliajn, kryebashkiakun e Tiranës, të cilin e quan një qime hunde të Edi...

“Teatër i keq mbi gërmadha”/ Jul Deda “shpërthen” ndaj Ramës: Lejove...

Aktori i njohur i humorit Julian Deda ka reaguar në lidhje me ngjarjet që po ndodhin pas tërmeti tragjik të 26 nëntorit i cili...

“Familjes time ti hash atë që s’thuhet”/ Jul Deda sulmon sërish...

Sherri virtual mes Julian Dedës dhe Mira Kazhanit, jo vetëm që nuk u la me aq, por duket se degjeneroi edhe më shumë. Së fundmi,...

“Gjejini një burë të qetësohet”/ Sherr mes Mira Kazhanit dhe Jul...

Mira Kazhani trajtoi protestën e Astirit ku ndër të tjera shkroi se “ Astiri ishte një protestë që nuk gjeti mbështetje në masë, siç...
WhatsApp DENONCO