E entje, Korrik 9, 2020
Etiketimet Joao felix

Etiketim: joao felix

Jorge Jesus i sigurt: “Prisni shpërthimin e Joao Felix”

Jorge Jesus nuk ka dyshime për të ardhmen e shkëlqyer të Joao Felix . Trajneri i Flamengos, foli për bashkëpatriotin e tij, përmes kanalit Youtube të Zico: “Joao do të jetë...

Është poshtë pritshmërive te Atletico, ish-futbollisti i Realit: “Felix është në...

Në ndeshjet përgatitëse për sezonin aktual si dhe në ndeshjet e para zyrtare me Atleticon e Madridit, Joao Felix shkëlqeu dhe u duk se...
WhatsApp DENONCO