E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Italiani

Etiketim: italiani

Në shërbim të Carlos, ja si Rama favorizoi italianin

Dy vjet më parë, Kryeministri Edi Rama i ka dhënë italianit Carlo, përmes një vendimi qeverie disa prona me qira me 1 euro. Në vendimin...

Kishte fshehur drogën te goma rezervë, arrestohet italiani në Portin e...

Policia arrestoi një italian në Pikën Kufitare në Portin e Durrësit, pasi në automjetin e tij u gjetën 2 kg kanabis. Bazuar në analizën...

Jemi të gjithë të shqetësuar”, kryebashkiaku i San Giustinos tregon si...

Kryetari i bashkisë San Giustino në provincën e Perugias, në rajonin e Umbrias, vendbanimi i shtetasi italian Davide Pecorelli i zhdukur prej disa ditësh...

Misteri/ Zhdukja e italianit në Pukë, do ekzaminohen eshtrat që u...

Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e biznesmenit italian Davide Pecorelli. Burime policore bënë me dije për ‘Neës24’ se në makinën e...

“Më mirë në burg, se të rri me gruan”, italiani thyen...

Një italian ka thyer masën e sigurisë “arrest në shtëpi”, vetëm se nuk donte të qëndronte në banesë më gruan e tij. I dënuari...

Ministri i Jashtëm italian thirrje Komisionit Europian: Blini vaksina për Ballkanin

Italia nuk është tërhequr në këtë situatë të vështirë dhe ka dhënë, falë mundësive kombëtare ushtarake në fushën e mjekësisë, kontributin e saj në...

VIDEO/ Përleshje me armë, “Turku” i bën atentat vëllait të “Italianit”

Hamdi Novobërdaliu i njohur me nofkën ‘Turku’ ka zbrazur një karikator të tërë mbi makinën e Ardi Pajazitit vëllain e Andi Pajazitit, i njohur...

Kavajë/ Italiani gjendet i pajetë në banesë, dyshimet e para

Gjendet i pajetë një shtetas italian në Kavajë. Raportohet se italiani banonte në lagjen nr. 2 të Kavajës, në katin e gjashtë të një...

Shqiptari dhe italiani sherr në burg, plagoset me thikë gardiani

Një shqiptar, i dënuar për vrasje, dhe një italian i dënuar për grabitje me dhunë, u përfshinë në një konflikt mes tyre, në burgun...

Italiani therr gruan në sy të fëmijëve të mitur

Një 41-vjeçar italian ka therur gruan e tij rumune, në sy të 3 fëmijëve të mitur. Ngjarja ka ndodhur në Milzano, në provincën e Breshias. Gruaja,...

VIDEO/ Mirënjohja e veçantë nga Italia për 30 mjekët e infermierët...

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjet një video, ku shfaqet një qytetar italian, i cili ekzekuton himnin kombëtar të Shqipërisë, si shenjë falenderimi...

“Ndihesha i pathyeshëm”/ Rrëfimi dhe thirrja e 29-vjeçarit italian të prekur...

“Ndihesha i pathyeshëm, mendoja se ishte thjesht një grip, por pastaj ndjeva mushkëritë e mia të lodhura dhe kështu telefonova menjëherë ambulancën. Ishte momenti...

Dukej si fundi i Botës…/ Si e përjetoi tërmetin, italiani që...

"U duk sikur po vinte fundi i botës. Suvaja binte copa-copa dhe tullat dilnin nga muret. Lëkundej gjithçka. M’u duk vetja sikur isha brenda...
WhatsApp DENONCO