E hënë, Mars 30, 2020
Etiketimet Interviste

Etiketim: interviste

Barazimi ndaj Bylisit, Sormani: “Partizani u tregua naiv, e kishim ndeshjen...

Partizani shpërdoroi avantazhin prej dy golash, duke barazuar me rezultatin 2-2 kundër Bylisit, në ndeshjen e zhvilluar mbrëmjen e djeshme në “Air Albania”. Në lidhje...

John Terry “ngre në qiell” Mourinhon: “Parashikonte të ardhmen, për të...

John Terry aktualisht zëvendës trajner i Aston Villas, të dielën do të përballet ndaj ish-trajnerit të tij, Jose Mourinho, në sfidën që Aston Villa...

Guardiola e pranon: Nëse humbas ndaj Realit të Madridit më pret...

Tekniku spanjoll, Pep Guardiola, është nën presion të madh për sa i përket suksesit të Manchester City-t në Ligën e Kampioneve. Guardiola beson se në...

Albin Kurti për Zërin e Amerikës: Do heqim tarifat, gati për...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në një intervistë për Zërin e Amerikës, tha se qeveria e tij synon që të heqë tarifat ndaj mallrave...

Tirana sfidon sot Bylisin, Egbo: Jemi gati për kampionatin

Tirana luan sot në orën 17:00 kundër Bylisit në “Selman Stermasi”, në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të të Kategorisë Superiore. Do të jetë...

Kobe Bryant godet Italinë: Racizmi atje i paprecedentë

Pa dyshim që nuk është një kujtesë e mirë ajo e Kobe Bryant, një legjendë e NBA, nga fqini ynë përtej Adriatikut. I intervistuar...

Ibrahimovich: Shihemi së shpejti në Itali

Zlatan Ibrahimovich në një intervistë për “GQ Italia”, e ka bërë të qartë se e ardhmja e tij do të jetë në Seria A. Pas...

Të jesh Grida Duma!

Ajo është e fuqishme, me një karizëm të spikatur që nuk i merr borxh asgjë feminilitetit! Ndihet aq e vërtetë! Kur je me të...

Griezman diplomatik: E dinim që do të ishte e vështirë ndaj...

Antoine Griezman shënoi golin e dytë të Francës ndaj Shqipërisë, duke vulosur dhe rezultatin  përfundimtar 0-2. Pas ndeshjes me kuqezinjtë duke folur në një intervistë,...

Xhixho: Gjykata Kushtetuese ende në udhëkryq, Kuvendi e çon në limitet...

Ish deputetja e LSI-së Erisa Xhixho në një injtervistë dhënë për Ora News, e konsideron situatën politike në vend problematike dhe kërkon marrjen e...
WhatsApp DENONCO