E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Idea

Etiketim: idea

Të prekurit nga tërmeti u strehuan në hotele/ Ja nga e...

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe shumë anëtarë të qeverisë dhe partisë së tij kanë mashtruar publikun shqipfolës për një javë rresht, duke përsëritur...
WhatsApp DENONCO