E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Humbet

Etiketim: humbet

Seria A/ Zhgënjen Napoli, humbet në shtëpi kundër Lecces

Pas dy fitoreve radhazi kundër Juventusit dhe Sampdorias, u duk se Napoli u rikthye te forma e mirë në të cilën jemi mësuar ta...

Chelsea e bën dramë, humbet ndaj Bournemouth, ndalet dhe Leicester

Skuadra e Chelsea është mposhtur nga Bournemouthi me rezultatin 0-1, në kuadër të javës së 17-të Të Premier Ligë. Momenti më kryesor i ndeshjes ishte...
WhatsApp DENONCO