E entje, Shtator 16, 2021
Etiketimet Greqi boldnew shost domain

Etiketim: greqi boldnew shost domain

Lajm i mirë/ Pas 7-qershorit lejohet hyrja në Greqi, kushti i...

Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Korçë ka njoftuar ditën e sotme se për të kaluar kufirin grek do të mbeten ne fuqi masat...

E rëndë/ Nëna gjen të pajetë në shtëpinë e tij oficerin...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Paramythia të Greqisë, ku një efektiv policie u gjet i pajetë. Ka qenë nëna e tij...
WhatsApp DENONCO