E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Fsk

Etiketim: fsk

FOTO/ Ushtria shkatërron orteqet në Brezovicë, ja ç’ka ndodhur…

Në një lartësi mbidetare mbi 2230 metra dhe mot të keq, ekipet e Kërkim-Shpëtimit dhe të Deminimit të Forcës së Sigurisë së Kosovës, kanë...
WhatsApp DENONCO