E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Financime

Etiketim: financime

Rindërtimi, mbi 4.8 mld lekë financim për rikontruksionin e banesave/ Ja...

Rreth 4 miliardë e 852 milionë lekë janë akorduar nga Qeveria, në kuadër të Fondit të Rindërtimit, për të financuar banesat apo pallatet, të...

Financimi i bashkësive fetare, ja si shpërndahet shuma prej 109 mln...

Qeveria përcaktoi masën e financimit në buxhetin e vitit 2020 për bashkësitë fetare, që kanë nënshkruar marrëveshje me Këshillin e Ministrave. Sipas vendimit masa e...

Nisin aplikimet për financimin e fermerëve/ Rama: Do bëhen online nga...

Kryeministri Edi Rama, përmes rrjeteve sociale, ka njoftuar se të premten (29 maj) hapen aplikimet për financim nga skema kombëtare për fermerët e interesuar. Ndërsa...

Deklarata e fortë/ “Krimi dhe korrupsioni financojnë fushatat elektorale të partive…”

Gazetarja Investigative e Open Data, Aranita Brahaj e ftuar në emisionin “Ekopolitikë” në RTV Ora deklaroi se nuk ka asnjë lloj problem që partitë...
WhatsApp DENONCO