E hënë, Mars 30, 2020
Etiketimet Edi Rama

Etiketim: Edi Rama

Ironia/”Presim 10 mln turistë këtë verë?! Po hyn Europa te ne…”

Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Turizmit, Blendi Klosi, raportojnë shifra të ekzaltuara duke bërë "orakullin", sa i takon numrit të vizitorëve që pritet...

VIDEO/S’ka qetësi për Edi Ramën, FRPD i ngre edhe në Vlore...

Forumi Rinor i Partisë Demokratike, edhe në takimin e Ramës në Vlorë, ka protestuar duke ngritur një dron. Një banderojë e lidhur me dronin, ka...

“I keni lënë rrugët si sytë që t’ju pëllcasin”/Qytetari s’ia përton...

Teksa ishte i pranishëm sot në Orikum për çeljen e sezonit turistik kryeministri Edi Rama ka replikuar me qytetarët në videon e tij të...

FOTO/Rama shkon të inspektojë investimet te Onkologjiku i QSUT-së, por nuk...

Kryeministri Edi Rama ishte në QSUT në spitalin Onkologjik për të parë nga afër aksileratorin linear të instaluar në këtë spital. Por ajo që tërheq...

Me valixhe te Ministria e Brendshme/FRPD dhe LRI: Rama e Xhafaj...

Forumi Rinori Partisë Demokratike dhe Lëvizja Rinore për Integrim, edhe sot ka zhvilluar një protestë tek Ministria e Brendshme, ku kanë thënë se do...

“Edvini bën ‘dudumin’, 2-3 vende të BE kundër negociatave, goditje fatale...

Ish-kryeministri Sali Berisha komenton deklaratat e bëra dje nga kryeministri bullgar Borisov gjatë takimit me shefin e qeverisë për hapjen e negociatave për anëtarësim...

Denoncimi/”Qeveria hedh 10 mijë të papunë në “tregun” e azilkërkuesve”

Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu përmes një statusi në facebook shprehet se sipas të dhënave të INSTAT-it, 3.300 subjekte kanë mbyllur aktivitetin e tyre...

FOTO/Kur Edi Rama i shërbente regjimit dhe diktatorit Enver Hoxha

Që Kryeministri  Edi Rama sot është në politikë dhe angazhimin e tij si numri 1 i qeverisë e njohin të gjithë, por të shkuarën...

Aleati i Bashës, Dash Shehi paralajmëron Ramën: Mos e provoko opozitën,...

Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi, paralajmëron Kryeministrin Rama të mos provokojë opozitën në një kohë që vendi pritet të marrë një përgjigje në lidhje...

Kryeministri bullgar në Tiranë: Këto janë shtetet e BE kundër çeljes...

Kryeministri i Bullgarisë, Boyko Borissov, po zhvillon një vizitë zyrtare në Shqipëri. Ai është pritur me ceremoni shtetërore, ndërsa aktualisht po zhvillon një takim...

Të mbash Ramazan e ta çelësh me… ‘Ramë’

Nga Namir Lapardhaja Sipas traditës islame, për agjëruesin e ditës së Ramazanit ka dy gëzime: një prej tyre është dita e shpërblimit për sakrificën, ndërsa...

VIDEO/’Më thanë ta pyesja Kryeministrin për legalizimet’, qytetarja zbulon skenarin e...

Vizita e Kryeministrit Edi Rama në qarkun e Elbasanit u shoqërua me tensione dhe protesta nga ana e qytetarëve. Rama u prit me protesta edhe...

Tjetër reagim i fortë kundër taksës në “Rrugën e Kombit”: Refuzojeni!

Vazhdojnë të vijnë reagime kundër qeverisë për rivendosjen e taksës për të kaluar në "Rrugën e Kombit". Pas deklaratave të mbërritura nga Kukësi, Tropoja e...
WhatsApp DENONCO