E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Dopieta

Etiketim: dopieta

Serie A/ Dopieta e Ronaldos eviton humbjen e Juventusit ndaj Romës

Roma dhe Juve janë ndarë në barazim 2-2 në ndeshjen e dytë të Serie A, me Marash Kumbullën që e nisi këtë takim si...
WhatsApp DENONCO