E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Depresion

Etiketim: depresion

Reduktoni përdorimin e rrjeteve sociale, shpëtoni nga depresioni dhe stresi

Një studim i kryer nga kërkuesit në Universitetin e Pensilvanisë, pretendon se është i pari që gjen një lidhje rastësore direkte mes heqjes dorë...

Depresioni i fshehur në buzëqeshje/ Kur njerëzit paraqiten të lumtur para...

Nëse kërkoni në rrjete sociale me hashtagun #faceofdepression, do të shihni qindra fotografi të njerëzve të buzëqeshur e të lumtur, por që faktikisht vuajnë...
WhatsApp DENONCO