E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Deklarate

Etiketim: deklarate

Zgjedhjet/ Ambasadori gjerman: Të trajtohen pa vonesë akuzat për shit-blerje votash

Ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf, reagon për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit në Shqipëri. Teksa vlerëson procesin zgjedhor të ditës së diel,...

“Votoni ndryshimin”/ Yuri Kim sqaron deklaratën

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim është shqetësuar nga titujt e mediave pas një interviste të saj lidhur me zgjedhjet në Shqipëri. Kim ka...

‘Çfarë iu tha Rama pronarëve në fillim të pandemisë’ – Naftëtarët...

Naftëtarët e Ballshit vijojnë sot në ditën e tretë të grevës së urisë. Raportohet se ndonëse kanë kaluar tre ditë nuk ka pasur asnjë...

Prokurori i antimafias në Itali: Mafia shqiptare e kudondodhur, janë në...

Prokurori antimafias në Itali, Nicola Gratteri shprehet në një intervistë ekskluzive për emisionin Tempora në RTV Ora se mafia shqiptare është e shpërndarën në...

Rama ironi me deklaratën e Opozitës: Nuk paska ik njeri nga...

Kryeministri Edi Rama, nëpërmjet Twitter i është përgjigjur akuzave të opozitës, e cila mes të tjerash doli në përfundimin se “janë lënë jashtë ndihmës...

Coronavirusi bën bashkë Man.United dhe City-n, deklaratë e përbashkët e rivalëve

Dy rivalet e qytetit të Manchesterit, United dhe City, bëhen bashkë për të luftuar ndaj virusit COVID-19. Me anë të një deklarate të përbashkët, klubet...

‘Jemi të kënaqur me 50 viktima’, Valbona Sako jep dorëheqjen nga...

Një deklaratë e bërë në media mbi situatën e tërmetit, "se është e kënaqur me 50 viktima" është bërë shkak që kryebashkiakja e Durrësit...

Mungesa e babait/ Luana Vjollca përcjell mesazhin e fortë mes emocionesh

"Shiko kush LUAN" është një emision që shoqëron shqiptarët çdo të shtunë mbrëma. Jemi mësuar të argëtohemi e të qeshim me batutat e të...

Modelja befason me deklaratën: “Dua të martohem çdo 5 vite”

Kaká dhe modelja Carol Dias u martuan të dielën, më 17 nëntor, në një ceremoni private. Çifti ka festuar me prindërit dhe me miqtë...

Mungesa e dialogut/Balliu: Rama po shkel çdo parim, po dëbon, kërcënon...

Situata e krijuar prej më shumë se një viti me banorët e Unazës së Re ka shkaktuar probleme të mëdha jo vetëm për ta....
WhatsApp DENONCO