E hënë, Korrik 13, 2020
Etiketimet #Bushati#Boldnews

Etiketim: #Bushati#Boldnews

Yuri Kim hodhi një gur në lumë

Nga Andi Bushati Alarmi i ngritur nga ambasadorja e SHBA për mundësinë e një konspiracioni për të vrarë reformën në drejtësi është një motërzim modern...

Bushati: Shembja e Teatrit simbolizon fashizmin në Shqipëri me ‘Musolinin’ në...

Analisti Andi Bushati i ftuar në ‘Open’ dekalroi se shembja e Teatrit tregoi edhe njëherë se në Shqipëri po intalohet diktatura. Ai theksoi se shembja...

Deklarata amerikane, një leje më shumë drejt vendosjes së regjimit

Nga Andi Bushati Kushdo që ka pritur se me ardhjen e kryediplomates së re të SHBA në Tiranë njëanshmëria politike e selisë së rrugës së...

Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një “dhuratë nga Allahu”. Kjo jo për faktin se...

Bushati-Ramës për Valdrin Pjetrin: Shkodra nuk nënshtrohet nga krimi

“Është fakt që ne gabuam në Shkodër. Kjo nuk ka të bëjë thjeshtë dhe vetëm me kandidatin që ne ofruam në zgjedhjet e 30...
WhatsApp DENONCO