E shtunë, Tetor 23, 2021
Etiketimet Bujar Nishani

Etiketim: Bujar Nishani

Nishani: Rama dhe Basha punojnë që shqiptarët të trajtohen si qytetarë...

Ish-presidenti Bujar Nishani përsëriti sërish qëndrimin e tij se ka një bashkëpunim mes kryeministrit Rama dhe kreut të PD, Lulzim Basha. I renditur tashmë në...

Nishani: Rama po shpërndan diversione kundër Foltores së Berishës

Ish-presidenti Bujar Nishani shkruan se ndaj Foltores së ish-kryeministrit Sali Berisha po shpërndahen teza dhe diversione. Sipas tij, në fakt vetëm një çështje e...

Bujar Nishani në krah të Berishës: Bashkohem me demokratët e vërtetë...

Ish-Presidenti Bujar Nishani përmes një postimi në rrjetin e tij social fb, njofton se do t’i bashkohet tubimit të ish-kryeministrit Sali Berisha, që do...

Nishani: Opozita të kërkojë në Parlament ligjin për Vetingun e politikanëve

Ish-Presidenti Bujar Nishani i kërkon opozitës që të kërkojë në parlament ligjin për Vetingun e politikanëve dhe detyrimin e deputetëve dhe ministrave të bëjnë...

Nishani komenton kabinetin “Rama 3”: Qeveri kukull

Ish-Presidenti Bujar Nishani komentoi kabinetin e ri qeveritar si dhe ironizoi Partinë Demokratike me anë të një postimi në FB. Sipas Nishanit, shqiptarët do të...

Këshilli Kombëtar i PD/ Nishani: U zbulua misioni i vërtetë i...

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka lëshuar kritika ndaj kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar të PD. Ish-ministri dhe deputeti...

Protesta e 2 Marsit/ A do bënte të njëjtën gjë si...

Ish-Presidenti Bujar Nishani, i ftuar në studion e “Tempora” të gazetares Sonila Meço, tregoi se çfarë do të bënte ai nëse do të ishte...

Paketa anti-KÇK/ Nishani: Dosja e bujshme me të cilën duhet të...

Ish-Presidenti Bujar Nishani i ftuar në emisionin '5 Pyetjet nga Babaramo' deklaroi se Edi Rama është i frikësuar prandaj po tenton të kalojë paketën ligjore...

Pas takimit me Metën/ Nishani flet për “fakte tronditëse”

Pas takimit prej 30 minutësh në Presidencë, ish-presidenti Bujar Nishani ka dhënë detaje nga biseda me kreun e Shtetit, Ilir Meta, për të cilën...

“Qytetarët të reagojnë”/ Nishani: Kur ligji shkelet, na është grisur Kushtetuta

Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani, i ftuar në emisionin “Tempora” u shpreh se situata ku ndodhet Shqipëria, është e rrezikshme për çdo qytetar pasi...

Nishani: Po jetojmë një kohë anormale, jemi gati në gjysmë anarki

Ish-Presidenti Bujar Nishani i ftuar në emisionin "Tepomra" në RTV Ora u shpreh se Shqipëria po jeton një kohë anormale dhe jemi gati në...
WhatsApp DENONCO