E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Braho

Etiketim: braho

Vettingu në politikë, Braho: Ja pse duhet t´a bëjë SPAK, do...

Juristi Ledio Braho u shpreh sot se SPAK është organi i duhur për të bërë vettingun në politikë, nismë kjo e propozuar tashmë nga...

Braho: Opinioni i Venecias për 30 qershorin më shumë politik sesa...

Juristi Ledio Braho, në një intervistë në SYRI TV, foli për faktin se si Komisioni i Venecias ka ligjëruar zgjedhjet e 30 qershorit 2019,...

Braho: SPAK-u duhet të bëjë akoma punë për të arrestuar peshqit...

Avokati Ledio Braho i ftuar në “Fax News” ka folur për kërkesën e PD për ngritjen e komisioneve hetimore.Braho gjithashtu ka folur për punën...

“O Tak çiçi, edhe sorra është më e mirë”, Blushi i...

Kandidati i Partisë Socialiste Spartak Braho gjatë ditës së sotme ka hedhur akuza ndaj Presidentit Ilir Meta duke e cilësuar si të çmendur.Brahos i...

Dekriminalizimi/ Braho: Partitë duhej të kishin vepruar më herët, kohë e...

Anëtar i Komisionit të Ankesave dhe Sanksioneve në KQZ, Ledio Braho, në një intervistë për Faxnews, shprehet se partitë nuk i verifikojnë kandidatët që...

Rama djeg edhe Xhafaj, Kodhelin e Brahon/ Majko në pikëpyetje

Partia Socialiste ka publikuar listat e kandidatëve për deputet në zgjedhjet e 25 prillit. Lista e PS është rinovuar në pothuajse 40 % të...

Ndryshimet në Reformën në Drejtësi, Braho: Nuk është momenti, SPAK i...

Juristi Ledio Braho u shpreh sot në një intervistë për Oranews se janë disa ligje që kanë të bëjnë me paketën e Reformën në...

Votat e emigrantëve/ Braho: S´ka garanci, janë vjedhur votat në mes...

Anëtari i Komisionit të Ankesave dhe Sanksioneve në KQZ, Ledio Braho, tha mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" se nuk ka garanci lidhur me...

Aktivitetet e ndaluara nga KQZ, Braho: Dënimi mund të jetë dhe...

Marrja pjesë në aktivitetet e ndaluara për t’u zhvilluar dhe në ato që ndalohen për t’u promovuar mund t’u kushtojë shumë politikanëve shqiptarë gjatë...

Batuta e avokatit: FNSH po ruan Kushtetuesen, institucion i rëndësisë së...

Gjatë protestës së mbrëmjes së sotme, ku të rinjtë kanë kërkuar sërish drejtësi për vrasjen e Klodian Rashës, avokati Ledio Braho ka reaguar me...

Braho: Lleshaj ka futur frymën e represionit në Policinë e Shtetit

Avokati i njohur, Ledio Braho, u shpreh mbrëmjen e sotme në emisionin "Arena" se në polici është futur një frymë represioni. Braho akuzon ministrin...

Vota e emigrantëve, Braho: Nuk zgjidhet me një VKM, nuk kemi...

Avokati Ledio Braho tha se VKM e Qeverisë që detyron emigrantët të deklarojnë vendbanimin e tyre për të përfituar të drejtën e votës nuk...

“Spartak Braho jepte dënime dhe kundër ligjeve të kohës”/ Agron Tufa...

Ish-kreu i Institutit të Studimeve dhe Pasojave të Krimeve të Komunizmit, Agron Tufa, ka publikuar një dokument, sipas të cilit, deputeti i Partisë Socialiste,...

Të Fundit