E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Bota boldnews hot domain vaksine koronavirusi

Etiketim: bota boldnews hot domain vaksine koronavirusi

Për herë të parë në botë, vaksinat po shiten lirisht në...

Farmacitë në Francë kanë marrë furnizim me vaksinën amerikane Moderna dhe janë duke e shpërndarë atë te të gjitha moshat që aplikojnë, shkruan e...
WhatsApp DENONCO