E hënë, Korrik 6, 2020
Etiketimet Blushi

Etiketim: Blushi

Denoncimi/ Po fshihen borxhet e Top Channel në tatime, po falsifikohen...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale denoncimin e një punonjësi tatimor, sipas të cilit me urdhër nga Kryeministri po fshihen borxhet që...

Berisha publikon dokumentin/ Ja si Ben Blushi dhe Gaz Demi u...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale një dokument, sipas të cilit, Ben Blushi dhe Gaz Demi, kanë regjistruar një sipërfaqe prej 6...

Kushtetuesja, Zëdhënësi i Metës replikon me DW: Venecia ka kundërshtuar shkarkimin...

Tedi Bludhi, Zëdhënësi i Presidentit, Ilir Meta, ka reaguar ndaj DW lidhur me shkrimin me titullin “Tiranë: Funksionimi i Gjykatës Kushtetutese në rend të...

“Ben Blushi ka grabitur 6 mijë m2 tokë në Dhërmi”/ Berisha...

Drejtori i Përgjithshëm i Top Channel, Ben Blushi, i përfshirë në grabitjen e pronave në Dhërmi. Denoncimi i fortë është publikuar nga ish-Kryeministri Sali...

Punonjësit e Digitalb pa rroga, Berisha: Blushi, personifikim i ligësisë. I...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me mosdhenien e pagave për 300 punonjësit e kompanisë Digitalb, ndërsa akuzon Ben Blushin, që e quan Arben...

Konflikti i interesave/ Etilda Gjonaj mbron gruan e Ben Blushit, duke...

Nga Boldnews.al Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, është vendosur në mbrojtje të noteres Eva Blushi, bashkëshorte e ish-politikanit të majtë dhe aktualisht drejtor i Top...

Ben Blushi largohet nga TCH? Nikoll Lesi zbulon planet: Më shpejt...

A do të largohet Ben Blushi nga Top Channel? Një prej portaleve ka publikuar një lajm se Blushi mund të largohet në shtator. “Iconstyle.al”...

“Ciu ciu, Tao Tao”/ Blushi i përgjigjet Ballës: Të duket vetja...

Tedi Blushi, Zëdhënës i Presidentit Ilir Meta, ka reaguar përmnes një postimi në rrjet, lidhur me deklaratat e Kreut të Grupit Parlamentar socialist, Taulant...

“Akuzohet për 4 vepra penale, sot pjesë e frontit Ramaforma”/ Blushi:...

Tedi Blushi, Zëdhënësi i Presidentit, Ilir Meta, ka reaguar lidhur me praninë e ministres të Drejtësisë, Etilda Gjonaj, në konferencën e organizuar nga Prokuroria,...

Deklaratat e Ballës, reagon Presidenca/ “Po keqpërdorni ambasadorët në grushtin e...

Tedi Blushi, Zëdhënës i Presidentit, ka reaguar ndaj deklaratave të Taulant Ballës, i cili tha se Ilir Meta ka humbur sjelljen Kushtetuese dhe normale...

“Grushti i Shtetit”/ Meta depoziton në SPAK padinë ndaj Etilda Gjonajt

Presidenti Ilir Meta depoziton sot në SPAK kallzimin penal ndaj ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi, përmes rrjeteve sociale bëri të...

Vjollca-Blushi, “kumbar” të lidhjes mes Bllakos “15 mln euro” të Porto...

Nga Boldnews.al Një profil, tashmë i fshirë, në rrjetin Linked-In, mund të jetë çelësi për të zbuluar manovrat që kanë ndërmarrë Drejtori i Agjencisë Kombëtare...

“Ligji nuk ka vlerë për mafien”/ Berisha: Blushi, lëpirësi më i...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar me një postim në rrjet lidhur me shkeljen ligjore të gruas së Ben Blushit, me profesion notere, e cila...
WhatsApp DENONCO