E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Berisha

Etiketim: Berisha

10 vjet në NATO, Berisha mirënjohje për dy figura të së...

Ish-Kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar anëtarësimin e Shqipërisë në NATO si arritjen më të madhe pas pavarësisë së vendit. Berisha akuzoi kryeministrin aktual, Edi...

Denoncimi/ Vëllai i Gjiknurit mori tenderin, mori paratë dhe nuk zbatoi…

Ish-Kryeministri Sali Berisha vijon denoncimet ndaj skandaleve të qeverisë Rama, ku përfshihen ministra, ish-ministra dhe familjarë të tyre. Denoncimi më i fundit është për Panajot...

Policia kërcënoi Berishën, reagon gazetari/ Ja disa nga shpifjet më të...

Policia e Shtetit njoftoi sot se do të ndjekë rrugën ligjore ndaj ish-Kryeministrin Sali Berisha për denoncimet që ai bën në rrjetet sociale, duke...

Ekzekutimi i avokatit/ “Vrasje shtetërore e kryer për shkak të sekreteve...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me vrasjen e avokatit ravik Gurra, ngjarje e ndodhur të premten në një lokal në qendër të qytetit...

Denoncimi/ Drejtoreshës së Ramës i vjedhin 300 mijë euro, policia fsheh...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social, denoncimin e qytetarit dixhital, sipas të cilit drejtoreshës së kabinetit të Ministres së Shëndetësisë, i kanë...

FOTO/ Kongresi i PS, një përshëndetje e veçantë edhe nga burgu...

Ish-Kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në rrjetet sociale ka komentuar Kongresin e PS-së, që po zhvillon punimet sot. Berisha shkruan se java me 5...

VIDEO/ 22 Marsi, dita e parë e demokracisë, ish-deputeti mesazh të...

Në 22 mars 1992, Partia Demokratike fitoi zgjedhjet e parakohshme parlamentare, duke marrë pushtetin për herë të parë pas 46 vjetësh diktaturë komuniste. Ish-deputeti demokrat...

Ja momentet e vështira të Sali Berishës/ Djali i ish-kryeministrit rrëfen...

Shkëlzen Berisha ka folur mbrëmjen e sotme për raportet me ish-kryeministrin Sali Berisha, por edhe për momentet e vështira të babait të tij. Në...

A ka frikë Shkelzen Berisha nga reforma në drejtësi? Ja përgjigjia...

Shkëlzen Berisha tha mbrëmjen e sotme se nuk ka frikë nga reforma në drejtësi. Berisha tha se është jurist dhe nëse nuk shkel ligjin nuk...

Kabllogramet e ambasadë amerikane për Gërdecin/ A ka folur Berisha me...

Shkëlzen Berisha, gjatw emisionit “Tw Paekspozuarit” ka komentuar një kabllogram të ish-ambasadorit amerikan Withers, lidhur me Gërdecin. Në këtë kabllogram, thuhet se shefi i Shtabit...

Gërdeci, Shkelzen Berisha zbardh bisedën me Kosta Trebickën/ Ja për çfarë...

Shkelzen Berisha mbrëmjen e sotme ka zbardhur një tjetër detaj lidhur me Gërdecin, ngjarjen që tronditi shumëkend në 15 mars 2008, ku si pasojë...

Gërdeci, Berisha zbulon detajin pathënë më parë: Ja pse mora Delijorgjin...

Shkelzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, tha se ditën kur ka ndodhur shpërthimi në Gërdec, ka qenë në Suedi. “E kam marrë unë Mihal...

Shkëlzen Berisha: Balla një palaço, shpifës i dënuar dhe miku i...

Shkelzen Berisha tha se Taulant balla është një shifës, i dënuar edhe i provuar edhe me vendime gjykate. Berisha tha se Balla është një palaço. Në...
WhatsApp DENONCO