E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Bekteshi

Etiketim: bekteshi

Komisionerja e Vetingut, Brunilda Bekteshi kallëzohet në SPAK për “Fshehje pasurie”...

Nga Boldnews.al Anëtarja e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK), Brunilda Bekteshi, është kallëzuar penalisht për “mosdeklarim dhe deklarim të rremë të pasurisë”. Shoqata “Drejtësi për...

“Po sillemi me Covid-19, si dikur me diktaturën”/ Apeli i fortë...

Situata kritike e pandemisë, shifrat e larta të infektimeve dhe vdekjet ditore në vendin tonë, ka nxitur reagimin e shkrimtares së njohur Vera Bekteshi,...
WhatsApp DENONCO