E mërkurë, Janar 27, 2021
Etiketimet Bare

Etiketim: bare

Situata nga COVID-19, Pipero: Baret dhe lokalet të respektojnë protokollet, ose...

“Për mua sot që flasim, vendi, mjedisi, ku më së shumti qarkullon dhe përcillet virusi janë baret, kafetë, më pak restorantet”, tha mjeku i...

Deputeti i PS: Të kufizohet trafiku në Tiranë që të kufizojmë...

I ftuar në emisionin "Arena" në RTV Ora, deputeti i Partise Socialiste, Besnik Bare u shpreh se duhet të kufizojmë trafikun se është provuar...

Ambientet e brendshme të bareve, ja si do të veprohet me...

Mbajtja e maskës është e detyrueshme në të gjitha mjediset e mbyllura, por nuk do të jetë e tillë për klientët që do të...

SPAK hetim bandës së re në Lushnje/ Kreu disa vrasje në...

Llogaritë e pambyllura të bandave të vjetra kriminale në qytetin e Lushnjës janë motivi se përse vazhdimisht prodhohen krime të reja ne këtë qytet,...

Shqiptarët në karantinë shpenzuan 54 milion euro më pak në bare...

Baret e restorantet ishin të mbyllura për gati tre muaj, nga mesi i marsit deri në mesin e muajt maj, duke i detyruar shqiptarët...

VIDEO/ Shënon Keidi Bare, kuqezinjtë dyfishojnë avantazhin në Bjellorusi

Po luhet në këto momente në stadiumin “Dinamo” të Minskut ndeshja midis Bjellorusisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve. Pjesa e parë u...

Sektorët më të goditur nga pandemia/ Rritja e rasteve çoi në...

Në fund të qershorit, brenda një dite në Tiranë, 20 biznese familjare, si bare, restorante dhe kafene, mbyllën aktivitetin. Arsyet e mbylljes së punës...

Anglia rihap baret, restorantet dhe parukeritë, për herë të parë në...

Për herë të parë në tre muaj Anglia lejoi hapjen e restoranteve, bareve dhe salloneve të bukurisë, të cilat u mbyllën si pasojë e...

Lokalet shkurtuan 22% të personelit nga kriza e koronavirusit

Baret dhe restorantet ishin sektori i parë që u godit nga karantinimi, pas masave drastike të marra për të kufizuar përhapjen e infeksionit të...

Conte: Rihapëm baret dhe restorantet, kujdes ndaj rishfaqjes së Covid-19

Italia ka rihapur baret dhe restorantet, por duhet të ketë kujdes ndaj një rishfaqjeje të koronavirusit, deklaroi sot kryeministri italian, Giuseppe Conte. “Sot vendi po...

Protokollet për hapjen e bareve dhe restoranteve/ Ja masat që duhet...

Baret dhe restorantet që pritet të hapen më 18 maj do të kenë rregulla strikte higjiene dhe dezinfektimi të vazhdueshëm në mënyrë që të...

Nga përdorimi i ashensorëve te baret e plazhet/ Ja rregullat e...

Ministria e Turizmit ka bërë gati një draft paraprak të një protokollit të sigurisë që duhet të ndjekin turistët, duke nisur nga distanca në...
WhatsApp DENONCO