E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Agron Gjekmarkaj

Etiketim: Agron Gjekmarkaj

“Meta po mbron dhe po mbrohet”/ Gjekmarkaj: Kushtetuta ka rënë, thirrja...

Analisti Agron Gjekmarkaj tha se Presidenca është i vetmi institucion që nuk është pushtuar nga qeveria. Në “Real Story” në News24, duke iu referuar...

“Koha për zgjedhje të parakohshme”/ Gjekmarkaj: PD ka nevojë për konkurrencë...

Analsiti Agron Gjekmarkaj i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News 24 ka folur për propozimet e PD për krimin zgjedhor duke thënë se qeveria...

“Paradoks”/ Gjekmarkaj pas videos së kryebashkiakut të Bulqizës: Kulmi i dekadencës...

Analisti Agron Gjekmarkaj deklaroi se video e publikuar dje në media ku thuhej se kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla konsumonte kokainë, tregon qartë se...

Çështja “Geron Xhafaj”/ Agron Gjekmarkaj: Skandal që Prokuroria kërkon burg për...

Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se i vjen keq për faktin se ku është katandisur drejtësia...

“Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Propagandë edhe në gjendje të...

Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se është për të vajtuar që kryeministri i vendit Edi Rama...

“Në Shqipëri ka vdekur shpresa, jemi në pikën e mjerimit’

"Nëse Shqipëria do ishte si Sllonevia  apo Kroacia nuk ka shanse që Merkel e Macron të thonin jo. Por ne e dimë që kriminaliteti është...
WhatsApp DENONCO