E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet 2021

Etiketim: 2021

Meri Shehu zbulon shenjat e horoskopit që do bëjnë më shumë...

Astrologia Meri Shehu ka zbuluar se cilat janë shenjat e horoskopit që gjatë këtij viti kanë shanse për të bërë para. "I pasuri më i...

Dhjetë rreziqet kryesore që i kanosen botës në vitin 2021

Nga Mathew J.Burrows & Robert A.Manning 2020-a nuk u quajt më kot “viti ferrit”. Pandemia, ngjarja katastrofike që parashikohet si një mundësi, por asnjëherë me...

“Zgjohuni, mos prisni çfarë t´ju sjelli Viti i Ri, do ta...

ZZgjohuni, mos prisni çfarë di t´ju sjellë Viti i Ri se do ta pësoni. Kështu i drejtohet qytetarëve akademiku Artan Fuga me një postim...

Horoskopi vjetor/ Zbuloni parashikimin e yjeve për vitin 2021

Nuk duhet të jetë surprizë fakti që 2020 ishte një vit me intensitet kozmik. Edhe pse 2021 do të ketë trazirat e veta...

“Dua të jem unë ndeshja kryesore”, sfidat e Florian Markut për...

Barazimi në sfidën kundër Jamie Stewart nuk i ka dalë ende nga mendja. Por, Florian Marku tashmë ka nxjerrë një mësim të mirë nga...

Bebet e para të 2021, Ajla dhe Meri

Dy vajza janë foshnjet e para të vitit 2021 pasi erdhën në jetë të shëndetshme 1 minute pas mesnate në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” dhe...

Elia Zaharia uron bashkë me princ Lekën dhe të bijën: Në...

Elia Zaharia ka uruar vitin e ri 2021 me një foto krah princ Lekës dhe vajzës së tyre, Geraldina. Krah fotos ajo uron që...

Si do të jetë moti në ditën e parë të 2021?

Temperatura të ulëta, por pa reshje shiu. Kështu pritet të jetë dita e parë e vitit 2021, sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak. Dita e parë e viti...

E doni kuletën plot gjatë 2021? Dhuroni dhe merrni këtë produkt...

Në festat e fundvitit, gatuhet edhe një pjatë që përmban thjerrëza. Se me ç’recetë, nuk është shumë e rëndësishme! Por a është e gjithë kjo...

Turqia merr komandon e NATO-s në 2021

NATO ka bërë të ditur se Turqia nga 1 janari i vitit 2021 do të marrë komandën e forcës së gatishmërisë së lartë të...

Pas një viti të trishtë, Azia gati të mirëpresë 2021-in, ja...

Ndërsa Azia i thotë lamtumirë 2020-ës, një vit i trazuar që pa planetin të tronditej nga pandemia vdekjeprurëse, festimet do të jenë më të...

Basha: 2021 viti i ndryshimit, një Shqipëri më e dhembshur dhe...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u ka dërguar një mesazh shqiptarëve në ndërrimin e viteve. "Po lëmë pas një vit të vështirë, pandemia...

VIDEO/ Mbërrin viti i Ri në Zelandën e Re

Viti i Ri 2021 ka mbërritur në Zelandën e Re. Siç e do dhe tradita 2021 është pritur me një spektakël të jashtëzakonshëm fishekzjarresh,...
WhatsApp DENONCO