Video epike/ ‘Edhe fëmijët i tromaks, vetëm Luli e do’

Ish-deputeti Lefter Maliqi ka publikuar një video në Facebook, ku shihet se si një fëmijë qan dhe ulëret kur sheh kryeministrin Edi Rama.

Në postimin e tij Maliqi shkruan se Rama edhe fëmijët i tromaks, i vetmi që e do ëhstë Lulzim Basha.

LEXO EDHE  Publikohen 12 pyetjet e anketës së Ramës për qytetarët

Postimi i Maliqit:

Edhe femijet i tramaks,vetem Luli e do😝😂😂.

Kujtojmë që edhe gjatë fushatës elektorale ndërsa zhvillonte takime me qytetarët kanë qenë të shpeshta rastet kur fëmijët nuk pranonin të takonin  kryeministrin, ndërsa shpesh qanin sa iu afrohej.