Eltioni eleminohet nga BBV: Debatet me Ilirin më penalizuan

Një tjetër banor largohet nga shtëpia e ‘’Big Brother Vip’’.

Të nominuarit ishin Arbri, Eltioni dhe Iliri.

Shumicën e votave e siguroi pikërisht Eltioni.

Ai ka ndërprerë këtë eksperiencë të shkurtër teksa si motiv për këtë penalizim përcakton debatet e forta me Ilirin.

LEXO EDHE  "Do që të flasim për historinë tonë jashtë?", Donaldi thumbon Einxhel

”Historia me Ilirin më ka penalizuar, duhet ta kisha shfaqur në një tjetër moment”,- tha ai.