VIDEO/ “Njerëzit janë në panik”, trageti Adria në Durrës prek tokën dhe nuk po futet në port

Një traget nuk ka arritur në portin e Durrësit dhe qytetarët janë shqetësuar.

Në “JOQ” ka mbërritur së fundmi një denoncim ku thuhet se trageti duket sikur ka prekur tokën. Nuk dihet shkaku i kësaj ndalese, por qytetari që raporton thotë se po tentohet të shmanget paniku mes pasagjerëve.

DENONCIMI në JOQ:

“Prsh JOQ! Nje traget i Adria ka ngelur pa arritur ne port nuk e di cfare ka ndodhur po duket sikur ka prekur token e njerzit jane te panikosur. Ashtu thone edhe nese eshte gje e vogel ose e madhe se sduan te perhapin panik. Flm”

LEXO EDHE  Kush do e përfaqësojë PD-në në zgjedhjet e pjesshme lokale? Ja si përgjigjet Noka