VIDEO/ Këlliçi-Sefës: Ndryshe flet në takime private, ndryshe në publik

Belind Këlliçi dhe Indrit Sefa u përballën mbrëmjen e sotme në një debat në Vizion+, ndërsa shkëmbyen akuza të ndërsjellëta mes tyre, lidhur me kontributet në Partinë Demokratike.

Këlliçi e pyeti Sefën se çfarë kontributesh politike ka dhënë në PD.

LEXO EDHE  Zgjedhjet e pjesshme, kush është gruaja që Rama ka zgjedhur për të garuar në Shkodër

“A keni qenë numërues, komisioner, çfarë kontributi ke ti në PD? Ore PD nuk është zyrë juridike, ti mund të jesh avokat apo jurist shumë i mirë, por ske kontribute politike”, iu drejtua Këlliçi, Sefës.