VIDEO/ Atdhe Xharavina tregon bisedat e fundit me Bora Zemanin

Atdhe Xharavina, ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka qenë në qendër të vëmendjes muajt e fundit pasi ka bërë disa deklarata konfuze për një lidhje të mundshme me Bora Zemanin.

Kujtojmë se pak kohë më parë, Bora Zemani i ka vendosur pikat mbi i thashethemeve duke e bërë shumë të qartë se as nuk ka dhe as nuk ka pasur një lidhje me Atdheun.

LEXO EDHE  E papërmbajtshme! Beatrix zhvishet para kamerave

Në promon e intervistës së “Glamour Zone”, e cila del e plotë nesër shihet Atdheu duke treguar bisedat e fundit me Borën. Me aq sa shihet në promo aty ka puthje dhe zemra.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV ORA (@rtvora)