Motoristja përplas 33-vjeçarin, ja ç’thotë policia

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen Emin Matraxhiu në Elbasan.

Një motor që drejtohej nga një vajzë 32-vjeçare me iniciale K. S., ka aksidentuar një 33 vjeçar që po udhëtonte me biçikletë.

“Më datë 14.01.2022, rreth orës 19: 20, në lagjen Emin Matraxhiu, motomjeti me drejtues shtetasen I. E., 32 vjeçe, ka aksidentuar biçiklistin, shtetasin K. S., 33 vjeç.

LEXO EDHE  Reshje dëbore në Kukës dhe Dibër

Për pasojë është dëmtuar shtetasi K. S., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.