‘Komplotist’/ Kuliçaj i përgjigjet Bardhit: Shpifës i ulët, Ardit Meçi është shoqëruesi jot (Foto)

Ish-zv.Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Agron Kuliçaj ka reaguar pas akuzave të bëra nga Gazment BArdhi në ‘Opinion’ i cili e quajti komplotist atë dhe zv.Drejtorin aktual të Policisë së Shtetit.

Në reagimin e tij Kuliçaj thotë se deklarata e Bardhit janë shpifje e ulët.

Ndërkohë Kuliçaj ka deklaruar se një nga ata personat në Fotot-n e personave me maska brenda PD është shpqëruesi i Bardhit, ka qenë me të edhe në Elbasan.

LEXO EDHE  U kap me dr*gë dhe 4 mijë euro, arrestohet shqiptari në Itali

‘Gazment Bardhi përmendi emrin tim si komplotist, është një shpifje shumë e madhe, që nuk e justifikon dot për hallin e tij apo të shefit të tij. Ardit Meçi që ëhstë në foto ka qenë në grupin e gazment Bardhit’, reagoi Kuliçaj.