Sherr i dhu*shëm në Kavajë, në hetim 4 persona

Policia e Kavajës ka vendosur në hetim 4 persona pasi janë përfshirë në një sherr mes tyre.

Burimet paraprake bëjnë me dije se, nën hetim janë vënë K. H., 26 vjeç, G. I., 26 vjeç, B. H., 44 vjeç dhe Xh. H., 42 vjeç.

LEXO EDHE  Shqipëri, vazhdon emigracioni i pakontrolluar i të rinjve

Raportohet se K. H., së bashku me G. I., kanë dëmtuar pronën e B. H. dhe Xh. H. Këta të fundit, i kanë thyer xhamin e makinës K. H., dhe kanë ushtruar dhunë ndaj tij dhe ndaj G. I.