Meridiani sherr me të ftuarin në studio: Sa dreka të ka paguar Romeo që të bësh avokatin e Donaldit?

Foto: Fun Club

Meridian Ramçaj dhe ish-fituesi i “Big Brother”, Arbër Zeka, janë përfshirë në një debat të ashpër në studion e ‘Fun Club’ pas mbështetjes së vazhdueshme që Arbri i ka dhënë Donaldit.

Meridiani e akuzoi atë se ‘korruptohet’ me dreka dhe darka nga binjaku i Donaldit, Romeo.

“Ngaqë ke ndenjur shumë me Romeon këto kohët e fundit ke nisur që të kopjosh dhe shprehjet e tij. Drekat i ha ti, nuk i ha unë, dhe fotot i bën ti”, i tha Meridiani, duke vazhduar më tej duke thënë se një grup njerëzish punojnë jashtë për Donaldin.

LEXO EDHE  Këngëtares Albërie Hadërgjonaj i vjedhin llogarinë e Instagram-it

Ndërkohë që Zeka tha më tej se sipas tij Meridiani nuk tregoi asgjë brenda shtëpisë, përveç kekut dhe byrekut që ia përmendi Einxhel.

“Duhet të ndjehesh krenar që ke dalë pas nominimit me dy konkurentë të fortë, mund të kishe dalë dhe me Sarën”, i tha Arbëri.

Meridiani këmbënguli se ai nuk donte të ishte pjesë e asnjë grupi.

“Gjenerali nuk mund të bëhet ushtar”, tha Meridiani.