Aksident fatal në Mat, 1 person humb jetën

Foto ilustruese

Një aksident me vdekje ka ndodhur në fshatin Shkallë të Matit këtë të Hënë.

Petrit Meça, rreth 60 vjeç ka humbur jetën.

Policia njoftoi se “në fshatin Shkallë, Cërujë, Mat, shtetasi Petrit Meça, duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin duke rënë disa metra poshtë rrugës dhe për pasojë ka humbur jetën”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje po hetohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit, shtuan të njëjtat burime.

LEXO EDHE  Bie nga kati i dytë i banesës, në gjendje të rëndë i riu