Ndodh në Vlorë! I riu ecën nudo në bulevard (VIDEO)

Një qytetar ka dalë totalisht i zhveshur në mes të qytetit të Vlorës.

Siç shihet në videon e siguruar nga “BalkanWeb”, qytetari, që duket se është i ri në moshë, ecën nudo në bulevard, pa e prishur fare terezinë.

LEXO EDHE  Aksident në aksin Sukth-Manzë, një i plagosur

Ai ecën i zhveshur teksa rruga është e mbushur me njerëz dhe dyqanet janë të gjitha hapur.