Ironia e analistit me Bashën: Sloganin e ke gjet mirë, ja si do të jetë Shqipëria nesër

Analisti Andi Bushati ka ironizuar dhe tallur deputetin Lulzim Basha.

Me një postim në rrjetin social, Bushati duke publikuar një foto nga protesta e djeshme e demokratëve, ironizon parullën e Bashës që e shpalosi në 18 dhjetor, në atë që deputeti i PD-së e cilëson si kuvendin e tij legjitim.

LEXO EDHE  Brataj tregon simptomat: Si të dalloni nëse jeni të prekur me “Omicron” apo “Delta”

‘Ama sloganin mirë e gjeti: ‘Si do jetë PD sot, do të jetë Shqipëria nesër’, shkruan Andi Bushati në faqen e tij në Facebook.