E reja rrihet barbarisht në mes të rrugës (Video)

Një zenkë ka ndodhur mes 4 vajzave ditën e sotme në qytetin e Pejës në Kosovë.

Nga pamjet e publikuara nga gazeta kosovare Sinjali, shihen 3 vajza, të cilat kanë vënë posht një tjetër dhe tjetër dhe i qëllojnë me grushta edhe shkelma në tokë.

LEXO EDHE  Paralajmërimi i analistit: Basha e Rama negociata për të larguar Berishën me ligj nga Parlamenti

Ende nuk dihet se cili është shkaku i këtij sherri, ndërkohë që për këtë rast është lajmëruar policia e Kosovës.