Sekuestrohen tre armë në Peqin, u përdorën për ngjarje kriminale

3 armë, dy pistoleta dhe një kallashnikov janë sekuestruar mbrëmjen e sotme në Peqin nga policia.

Armët e sekuestruara dyshohet të jenë përdorur në një ngjarje kriminale që ka ndodhur ne aksin Elbasan-Rrogozhinë.

LEXO EDHE  Nano porosi Policisë së Elbasanit: Zero tolerancë, të zbardhen ngjarjet kriminale

Deri më tani nuk ka detaje të tjera se për çfarë ngjarje bëhet fjalë.