Iu gjet armë zjarri në makinë dhe tentoi të arratiset, policia arreston aktorin e njohur

Aktori Vincenzo Sacchettino, i njohur për interpretimin e personazhit të “Danielino” në filmin e njohur italian “Gomorrah”, është arrestuar pasi në makinë iu gjet një armë zjarri.

Sacchettino me precedentë të mëparshme penale, tentoi të arratisej pasi policia gjatë kontrollit të makinës i gjet një armë zjarri paleje. Ai u ndalua nga efektivët e policisë në lagjen “Scampia” në Napoli.

LEXO EDHE  "Je shumë keq...."/ Çfarë i tha Elgiti-Donaldit në vesh